Zapoznaj się z naszymi warunkami

Regulamin

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Regulamin

Bardzo prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem postanowień Regulaminu.

 

 

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz.   10.00 w dniu wyjazdu.
 2. Klienci zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe.
 3. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem.
 4. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Wysokość zadatku wynosi  30% ogólnej kwoty zamówienia.
 5. Zadatek przepada w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.
 6. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie, gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.
 7. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia Gości, a w szczególności kosztowności i środków płatniczych.
 8. Gość ponosi pełną odpowiedzialności materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy.
 9. W pokojach obowiązuje zakaz używania własnego elektrycznego sprzętu kuchennego typu: płyta ceramiczna, piekarnik itp. Gości zachęcamy do skorzystania z naszej stołówki.
 10. W pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. W przypadku niedostosowania się do zakazu, do rachunku gościa będzie doliczana dodatkowa opłata w wysokości 1000PLN
 11. Zwierzęta nie są akceptowane.
 12. Korzystanie z urządzeń znajdujących się na placu zabaw wyłącznie pod opieką rodziców/opiekunów. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za wypadki.
 13. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia lub  utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa ani znajdujące się w nich mienie.
 14. W obiekcie należy zachować ciszę od godz. 22.00 do godz. 6.00.
 15. Nie dopuszcza się przebywania osób odwiedzających.
Kontakt

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Dom Wypoczynkowy California

ul. Gdańska 43a
82-107 Jantar

misiek.california@wp.pl

692 436 460
55 247 79 65